Atrakce

Nově ve
FunParku
Žirafa

Venkovní hřiště

Funpark Žirafa nově nabízí také zábavu pod širým nebem! Venkovnímu dětskému hřišti vévodí hrad o reálné velikosti plný klouzaček a prolézaček. Součástí areálu jsou také nafukovací skluzavky, trampolíny a houpačky. Rodiče ocení příjemné posezení pod slunečníky na venkovní zahrádce.

  • Hrad o reálné velikosti plný klouzaček a prolézaček
  • Příjemné posezení na venkovní zahrádce
detail atrakce
detail atrakce

Autodrom

Populární závody Formule 1 mohou děti na vlastní kůži okusit na našem autodromu, kde se závodí s časem i mezi sebou. Na své si přijdou také tátové, kteří se jistě na chvíli zasní při pohledu na své potomky prohánějící se po závodním okruhu.

detail atrakce

Nafukovací skluzavka

Obrovská nafukovací atrakce s podobou DOBY LEDOVÉ. Určena je pro děti od čtyř let a má uvnitř velkou nafukovací skluzavku. Jedná se o oblíbenější formu nafukovacího hradu a jedno z největších lákadel dětského hřiště.

detail atrakce

Kolotoče

Otáčivé atrakce, které jsou zajímavé svou pestrostí, světelnými efekty a motivy např. medvěd, chobotnice, palmy!

Obrovská dětská prolézačka

Pětipatrová prolézačka je svou velikostí - více než 2.000 m3 - největší dětskou prolézačkou v Evropě. Atrakce se skládá z průchodů, skluzavek, tobogánů, prolézacích stěn, sítí, bazénků s míčky. 

detail atrakce
detail atrakce

Interaktivní hrací automaty

Především starší děti zde stráví skvělé chvíle při hraní všech možných druhů her. Velké oblibě se zejména u chlapců těší například hasičský simulátor, kdy děti sedí v požárním autě a pistolemi se skutečnou vodou hasí graficky vytvořený plamen.

detail atrakce

Vláček

Pro děvčata i chlapce, kteří neradi točí volantem a raději se nechají vézt za zvuku houkání po kolejích. Na okruhu, po kterém se motoráček prohání celé tři minuty (jedna jízda), si mohou radost z jízdy užít i ty nejmenší, třeba sedíce na klíně rodičů.

detail atrakce

Dětské hřiště

Naše rozlehlé dětské hřiště nabízí spoustu zábavy pro děti každého věku. Bazénky s míčky, nejrůznější domečky a schovávačky, skluzavky, houpačky, mnoho hraček od panenek a plyšáků až po odrážecí motorky. Nechybí kolotoče, dokonce i se světelnými efekty.

9D Kino

Naše 9D kino vtáhne své návštěvníky do děje a zapojí veškeré jejich smysly. Uvidíte 3D obraz, do tváří vás bude šlehat vítr, bude na vás padat déšť i sníh, ucítíte vibrace a dynamický pohyb sedadel. 

detail atrakce
Přehrát video

Hrací přístroje

Rádi bychom Vás informovali, že některé z našich hracích přístrojů jsou zpoplatněny. 

detail atrakce
Obchodní 106, Čestlice, PSČ 251 70
+420 601-33-44-55