Nabídka na výlet pro školky a školy

Datum: 12.7.2016

Rádi bychom Vás oslovili s naší nabídkou pro školní či školkový výlet. Funpark Žirafa patří mezi největší zábavní parky v České republice.  Disponujeme největší dětskou prolézačkou v Evropě o velikosti 2000 m3.  Dále pak tobogány, skluzavky, trapolínami, nafukovacími hrady, kolotoči. Zkrátka spousta zábavy pro děti. Hala je krytá, vytápěná, větraná, v letních měsících klimatizovaná na příjemnou teplotu. Je tedy k dispozici celoročně a bez ohledu na počasí. V letních měsích, za hezkého počasí lze v ceně využít i naši zahradu, kde je obří hrad, plný prolézaček a skluzavek, další trapolíny a houpačky.
 
Návštěvní hodiny pro školy a školky jsou možné ve všední dny v čase od 9:00 do 14:00, tedy tehdy, kdy je náš Funpark méně obsazený a pro Vás tedy lépe využitelný. Vstupné je časově omezeno.
Cena vstupného za jedno dítě je 100,- Kč a pedagogický dozor má vstup zdarma. 
 
Po dohodě je možné zajistit stravu, dle Vašich konkrétních požadavků v naší restauraci.
 
Termíny návštěv je možné objednat emailem  manager@funparkzirafa.cz či osobně na adrese : Funpark Žirafa, Obchodní 106, 251 70 - Čestlice.
 
Více o Funparku Žirafa se dozvíte zde na našich webových stránkách: www.funparkzirafa.cz a na našem Facebooku: https://www.facebook.com/FunParkZirafa/
Obchodní 106, Čestlice, PSČ 251 70
+420 601-33-44-55