Nabídka pro firmy

Datum: 13.7.2016

Stále častěji jsou firemní večírky, oslavy, vánoční či mikulášské párty a různé formy teambuldingu pořádány nejen pro zaměstnance, ale i pro jejich rodiny.  Pro tyto účely je Funpark Žirafa ideálním místem. 

 

U nás můžete strávit čas nejen se svými kolegy, ale i rodinami a tak mají všichni šanci se lépe poznat. Naše atrakce jsou určeny  pro děti batolecího věku, až po děti mladšího školního věku, a velmi často se nechají  zlákat ke hrám i teenageři. Je možné využít naši obří prolézačku, balónkové bazény, nafukovací skluzavky, trampolíny a kolotoče. Společně s dětmi se můžete svézt vláčkem či navštívit naše 9D cinema. Večírek se tak stane zábavou pro všechny. 

 

Dále jsme na Vaše přáni schopni zajistit, např. facepainting, malování portrétů, živá zvířata, diskotéku, moderátory, zkrátka cokoliv Vás byste si přáli.

 

Funpark Žirafa Vám poskytne ideální prostředí pro Vaše firemní party či větší rodinnou oslavu.  Samozřejmostí je i nabídka kvalitního cateringu od Žirafa Family restaurant, který je součástí našeho Funparku.

 

Pro bližší informace volejte na telefon 601 33 44 55 nebo pište na email: manager@funparkzirafa.cz

Obchodní 106, Čestlice, PSČ 251 70
+420 601-33-44-55