Atrakce Ostrava

detail atrakce

Autodrom

Populární závody Formule 1 mohou děti na vlastní kůži okusit na našem autodromu, kde se závodí s časem i mezi sebou. Na své si přijdou také tátové, kteří se jistě na chvíli zasní při pohledu na své potomky prohánějící se po závodním okruhu.

detail atrakce

Nafukovací skluzavka

Obrovská nafukovací atrakce . Určena je pro děti od šesti let.  Jedná se o oblíbenější formu nafukovacího hradu a jedno z největších lákadel dětského hřiště.

detail atrakce

Kolotoče

Otáčivé atrakce, které jsou zajímavé svou pestrostí, světelnými efekty a motivy např. medvěd, chobotnice, palmy!

Dětská prolézačka

Několika patrová prolézačka o velikosti 960 m3 .Atrakce se skládá z průchodů, skluzavek, tobogánů, prolézacích stěn, sítí, bazénků s míčky...

detail atrakce
detail atrakce

Interaktivní hrací automaty

Především starší děti zde stráví skvělé chvíle při hraní všech možných druhů her. Velké oblibě se zejména u chlapců těší například hasičský simulátor, kdy děti sedí v požárním autě a pistolemi se skutečnou vodou hasí graficky vytvořený plamen.

detail atrakce

Dětské hřiště

Naše rozlehlé dětské hřiště nabízí spoustu zábavy pro děti každého věku. Bazénky s míčky, nejrůznější domečky, kolotoče, skluzavky, odrážedla.

9D Kino

Naše 9D kino vtáhne své návštěvníky do děje a zapojí veškeré jejich smysly. Uvidíte 3D obraz, do tváří vás bude šlehat vítr, bude na vás padat déšť i sníh, ucítíte vibrace a dynamický pohyb sedadel. V nabídce je více než 70 filmů pro nejmenší i dospělé.

detail atrakce
Přehrát video
Rudná 124/3119, Ostrava -Zábřeh, PSČ 700 30
+420 595 046 032